DSCN2800

W hali sportowej  MOSiR przy ulicy Dąbrowskiego odbyła się impreza sportowo               – profilaktyczna „Stop dopalaczom” zorganizowana przez Chorzowskie Stowarzyszenie „Lauba” i przy współpracy z przewodniczącą Komisji Edukacji Rady Miasta w Chorzowie.

Honorowy patronat nad całą imprezą objął Prezydent Miasta. Organizatorzy zaprosili           do udziału dzieci i młodzież z chorzowskich szkół oraz Policję i Straż Miejską. Z zaproszenia skorzystali  również  uczniowie  naszej szkoły,  którzy wzięli udział w towarzyskim turnieju halowej piłki nożnej. Rozegrano dwa spotkania. W pierwszym meczu zagrała Straż Miejska i Stowarzyszenie „Lauba”,  zaś w drugim – reprezentacja naszej szkoły
z drużyną Policji.

Po emocjonującym pojedynku zwyciężyła Policja 4 : 2. Jednak tego dnia najważniejsza była idea i motywacja do tego, aby młodzi ludzie byli wolni od dopalaczy i propagowali sportowy tryb życia. Żywiołowy sportowy doping kibiców,  dźwięki  muzyki  i atmosfera wspólnej zabawy spowodowały, że cała impreza przebiegła w sympatycznym klimacie.
Na koniec był słodki poczęstunek, zaś wszystkie drużyny biorące udział otrzymały puchary i pamiątkowe dyplomy.

W imprezie wzięli udział : Adam Sowiński, Dawid Wieczorek, Dawid Sikora,   Damian Wielik, Łukasz  Kozłowski, Dominik Banaszkiewicz, Adam Prandzioch, Mateusz Gawryszewski, Szymon Wieczorek i Marek Fister.

mgr Krystian Sosna

PODZIEL SIĘ