ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Słowa utworu:

„Ile razem dróg przebytych?

Ile ścieżek przedeptanych?

Ile w trudzie nieustannym

Wspólnych zmartwień, wspólnych dążeń?

Chciałbym wszystkie takie chwile ocalić od zapomnienia.”

Najlepiej znakomicie oddają charakter uroczystości zakończenia roku szkolnego

23 czerwca 2017 roku  odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2016/2017.

Wzięli w niej udział uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. Szczególnie ważny był ten moment dla uczniów klasy III zasadniczej szkoły zawodowej, którzy kończąc naukę w naszej szkole, wkroczyli śmiało w nowy etap swojego życia.

Podczas uroczystości przypomniano, co wydarzyło się w ciągu całego roku szkolnego w naszej szkole. Pokazano relację z praktyk zagranicznych, które odbyli uczniowie klas III. Głównym punktem programu było wręczenie przez Panią Dyrektor Sylwię Tkocz: świadectw z wyróżnieniem, dyplomów, nagród rzeczowych uczniom, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w nauce  oraz angażowali sie w prace na rzecz szkoły. Pani Dyrektor życzyła wszystkim zgromadzonym wspaniałych wakacji.  Spotkanie uświetniła scenka  rodzajowa w całości przygotowana przez uczniów klas 1a, pod okiem wychowawcy Pani Agnieszki Kasperczyk.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2016/2017 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.