Najlepsi uczniowie w Technikum Elektronicznym

(najlepsza średnia plus zachowanie wzorowe lub bardzo dobre),

Na koniec roku szkolnego 2015/2016

 klasa Nazwisko, Imię  średnia ocen  ocena zachowania
1s/e ZSZ Kobus Piotr 4,79 wzorowe
2b TE Hajok Jakub 4,76 bardzo dobre
2b TE Jószczak Kamil 4,94 wzorowe
2b TE Stawski Mateusz 4,94 wzorowe
2b TE Świercz Łukasz 5,00 wzorowe
2c TE Podgórska Monika 5,00 wzorowe
2c TE Smajdor Joanna 4,87 wzorowe
2ges ZSZ Jakubowski Kamil 5,17 wzorowe
3a TG Grochowski Mariusz 4,76 wzorowe
3b TI Sikora Dawid 4,87 wzorowe
3c TOR Piętka Karolina 5,00 wzorowe
3c TOR Skrzypecka Agata 5,07 bardzo dobre
4a TE-TOR Klimas Sandra 5,10 wzorowe
4a TE-TOR Sobczak Agnieszka 5,33 wzorowe
4b TI Gawryszewski Mateusz 4,73 bardzo dobre
4b TI Nycz Mateusz 5,55 wzorowe
4b TI Zalewski Łukasz 4,82 wzorowe

27 listopada 2015 r. uczeń naszego Technikum Elektronicznego, Mateusz Nycz odebrał
z rąk Śląskiego Kuratora Oświaty w Katowicach Stypendium Prezesa Rady Ministrów

po I półroczu w roku szkolnym 2015/2016:

Uczeń Klasa Średnia
Mateusz Nycz 4B TI 4,91
Kamil Jakubowski 2Ges ZSZ 4,67
Mateusz Stawski 2B TE 4,61
Dawid Sikora 3B TI 4,57
Agnieszka Sobczak 4A TE-TOR 4,56
Karolina Piętka 3C TOR 4,46
Agnieszka Skrzypecka 3C TOR 4,46
Kamil Jószczak 2B TE 4,44
Mariusz Grochowski 3A TG 4,44
Sandra Klimas 4A TE-TOR 4,40
Łukasz Świerszcz 2B TE 4,39
Robert Sobczyk 3B TI 4,36
Łukasz Zalewski 4B TI 4,36
Monika Pogórska 2C TE 4,33
Joanna Smajdor 2C TE 4,33
Agnieszka Gara 1C TE 4,32
Karolina Osadnik 4A TE-TOR 4,30
Piotr Kobus 1SIE ZSZ 4,29
Julia Ginalska 1C TE 4,25

 

Najlepsi uczniowie w Technikum Elektronicznym (najlepsza średnia plus zachowanie wzorowe lub bardzo dobre), w roku szkolnym 2014/2015:

Miejsce Imię i nazwisko Klasa Średnia
1 Nycz Mateusz III b 5,47
2 Dobisiak Jakub IV b 5,38
3 Sobczak Agnieszka III a 5,08
4 Zalewski Łukasz III b 5,00
Kudyba Paweł IV b 5,00
Skrzypecka Agata II c 5,00
7 Stawski Mateusz I b 4,95
8 Sikora Dawid II b 4,94
Rosa Aneta IV d 4,94
10 Wielik Damian II a 4,88
11 Piwowarczyk Grzegorz IV a 4,86
Piętka Karolina II c 4,86
13 Kozłowski Łukasz II a 4,82
14 Klimas Sandra III a 4,79
15 Klaus Angelika IV b 4,77
16 Jószczak Kamil I b 4,75
17 Stroba Krzysztof IV c 4,62
18 Mazurek Maciej III b 4,53

Najlepsi uczniowie w Zasadniczej Szkole Zawodowej (najlepsza średnia plus zachowanie wzorowe lub bardzo dobre), w roku szkolnym 2014/2015:

Miejsce Imię i nazwisko Klasa Średnia
1 Grzesik Mirosław III me 5,00
2 Michnik Paweł II ge 4,36
3 Badaczewski Patryk II ge 4,29
Chajec Karol II ge 4,29
5 Jakubowski Kamil I ges 4,23
6 Przyczyna Patryk II s 4,18
Stasiak Dawid II s 4,18
Eichhorn Damian III me 4,18

Stypendysta Prezesa Rady Ministrów:

Miejsce Imię i nazwisko Klasa
1 Dobisiak Jakub IV b

Stypendysta Rady Rodziców przy ZSTiO nr 1:

Miejsce Imię i nazwisko Klasa Średnia
 1 Skrzypecka Agata II c  4,93

Najlepsza Frekwencja:

Miejsce Klasa Frekwencja w %
 1 2a TG 88,63%

Najlepsza Średnia:

Miejsce Klasa Średnia
 1 3a TE-TOR 3,42
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUBEZPIECZENIE UCZNIA
Następny artykułBIBLIOTEKA