21 marca zespół w składzie prof. Zychowicz, prof. Radzikowska, prof. Płonka i prof. Gluch wraz z uczniami Piotrem Kobusem, Marianem Świątkiem, Sebastianem Grędzińskim, Adrianem Maćkowiakiem, Roksaną Filipczyk, Dominiką Kowalczyk oraz Dominikiem Kucharskim i Damianem Wielikiem promowali naszą szkołę i przedstawiali ofertę dydaktyczną na rok szkolny 2016/2017 uczniom chorzowskich gimnazjów. Pokazano wesołą stronę szkoły a także konkretne profesje w działaniu – uczniowie z kierunków elektryk, elektronik, górnik oraz technik organizacji reklamy mieli swoje stanowiska, na których prezentowali ciekawe aspekty zawodów oraz opowiadali gimnazjalistom o tym, czego się uczą. Nie zabrakło także konkursów z nagrodami, które wprowadziły naszych potencjalnych przyszłych uczniów w dobre nastroje.

mgr Piotr Płonka

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułŚWIATOWY DZIEŃ WODY
Następny artykułZaproszenie