Dzisiaj odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych.  Z tej okazji zorganizowano konkurs plastyczny oraz konkurs wiedzy o języku angielskim i niemieckim.  Już od wejścia można było podziwiać plakaty przygotowane przez naszych uczniów. Te prace oceniła Dyrekcja Szkoły oraz nasi goście – Dina ( z Egiptu ) oraz Cimat ( z Turcji). Ich decyzją wyniki konkursu plastycznego przedstawiają się następująco:

KONKURS PLASTYCZNY – DECYZJĄ DYREKCJI SZKOŁY

I miejsce Aleksandra Kobyłecka 2a

II miejsce Angelika Gapińska 2c

III miejsce Monika Dziereń 1b

KONKURS PLASTYCZNY – DECYZJĄ NASZYCH GOŚCI Z TURCJI I EGIPTU

Wyróżnienie Alicja Czapla 2c

Do części „wiedzowej” z języka angielskiego przystąpiło 18 uczniów a do części niemieckiej 13. W wyniku tego starcia zwycięzcami zostali:

KONKURS WIEDZY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

I miejsce DANIEL WUTSCHIG 3B I BARTOSZ RYBIŃSKI 4C

II miejsce DANIEL ŚWIĄTEK IB

III miejsce MARIUSZ GROCHOWSKI 4A

KONKURS WIEDZY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

I miejsce DANIEL GRABNY 2C

II miejsce MATEUSZ RAJCZYK 2C I DAWID SIKORA 4B

III miejsce PATRYK KULIK 3A

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy i gratulujemy osiągnięć i sukcesów! Bardzo nam miło , że razem z nami zaangażowaliście się w organizację tego wydarzenia!

Anglistki i Germaniści