29 kwietnia 2016 roku gościliśmy w murach naszej szkoły uczniów gimnazjów w ramach Dnia Otwartego.

O godzinie 13.00 powitały gości: Pani Dyrektor mgr Sylwia Tkocz oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Natalia Wieczorek, przedstawiając ofertę edukacyjną na rok szkolny 2016/2017.

W drugiej części spotkania zostały wręczone nagrody i wyróżnienia uczniom gimnazjów, którzy brali udział w konkursach zorganizowanych przez nauczycieli naszej szkoły. Był to m.in. konkurs czytelniczy „Lektury szkolne, dają się lubić” zorganizowany przez Panie mgr Bernardetę Dworaczyk oraz mgr Magdalenę Wojtowicz, „II Regionalny Konkurs Historyczny Śladami przeszłości” zorganizowany przez Pana mgr Piotra Płonkę oraz „VIII Regionalny Konkurs Przyrodniczy dla uczniów szkół gimnazjalnych” zorganizowany przez Panią mgr Agnieszkę Kasperczyk.

Po zakończeniu części oficjalnej, wszystkich przybyłych gości zaproszono do wzięcia udziału w licznych imprezach towarzyszących tj. warsztatach, konkursach, turniejach, wystawach, prezentacjach i do spotkania z nauczycielami i uczniami naszej szkoły.

Uczestnikom Dnia Otwartego naszej szkoły serdecznie dziękujemy. Miło było Was gościć.

Zapraszamy ponownie.