Europejski Dzień Języków – znamy zwycięzców quizu multimedialnego!

0
240

Obchody Europejskiego Dnia Języków dobiegły końca. 13 października br., w piątek, koordynator imprezy Magdalena Lyska podsumowała udział uczniów w działaniach podjętych w ramach EDJ.

Były dyplomy i słodkości dla klas IB i IC za wykonanie „Kącików europejskich”, dla klasy IIA za wykonanie „Odjazdowego Europejczyka”. Podziękowania dla klas trzecich za wspaniałe mapy myśli, których tematem przewodnim była „Bezpieczna szkoła – Europejska szkoła”.

Najbardziej oczekiwany moment nadszedł – ogłoszono wyniki quizu multimedialnego, w którym uczniowie wykazali się wiedzą ogólną na temat krajów europejskich oraz wiedzą lingwistyczną z zakresu języka angielskiego i języka niemieckiego.

Oto wyniki quizu multimedialnego:

  1. a) w klasach pierwszych i drugich:

I miejsce – klasa IB

II miejsce – klasa IIB

III miejsce – klasa IIA

  1. b) w klasach trzecich i czwartych

I miejsce – kl. IIIA

II miejsce – kl. IIIC

III miejsce – kl. IVA

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie oraz gratuluję zwycięzcom!!!

Koordynator imprezy

Magdalena Lyska