21 czerwca br. jak co roku zorganizowaliśmy w naszej szkole wspólnie z Komendą Miejską Policji, Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej , Szkołą Policji
w Katowicach, Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Chorzowie Strażą Miejską, Państwową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną w Chorzowie,
„Festyn u Wojtka”. Honorowy patronat nad imprezą objął sam Prezydent Miasta Chorzów mgr inż. Andrzej Kotala.

Gościliśmy w naszej szkole dzieci z chorzowskich przedszkoli oraz okolicznych mieszkańców. Wszystkie zorganizowane podczas festynu stanowiska były dużą atrakcją dla naszych najmłodszych.

Oczywiście do wspólnej zabawy zachęcał przyjaciel wszystkich dzieci – maskotka „Sznupek”, który występował w roli edukatora w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym najmłodszych uczestników. Przygotowaliśmy dla najmłodszych wiele atrakcji. Były m.in., konkursy plastyczne z nagrodami, pokazy „małego fizyka”, pokazy wozów strażackich, miasteczko ruchu drogowego, kącik twórczego wspomagania rozwoju. Dużym zainteresowaniem cieszył się wśród naszych małych przyjaciół, zawody sportowe przygotowane przez nauczycieli wychowania fizycznego oraz zabawy ruchowe z magiczną chustą. Dowodem na świetną atmosferę jaka panowała podczas festynu są zdjęcia. Zapraszamy ponownie do wspólnej zabawy
za rok J.

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom oraz nauczycielom za przybycie z następujących placówek:

Przedszkole nr 6 w Chorzowie,

Przedszkole nr 25 w Chorzowie,

Przedszkole nr 18 w Chorzowie,

Przedszkole nr 12 w Chorzowie.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFESTYN U WOJTKA
Następny artykułMłodzieżowy Festiwal Kolorów