16 czerwca br. jak co roku zorganizowaliśmy w naszej szkole wspólnie z Komendą Miejską Policji w Chorzowie, Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej
w Chorzowie, Strażą Miejską w Chorzowie, Państwową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną w Chorzowie  „Festyn u Wojtka”. Honorowy patronat nad imprezą objął sam Prezydent Miasta Chorzów mgr inż. Andrzej Kotala.

Gościliśmy w naszej szkole dzieci z chorzowskich przedszkoli oraz szkół podstawowych. Wszystkie zorganizowane podczas festynu stanowiska były dużą atrakcją dla naszych najmłodszych.

Oczywiście do wspólnej zabawy zachęcał przyjaciel wszystkich dzieci – maskotka „Sznupek” . Przygotowaliśmy dla najmłodszych wiele atrakcji. Były m.in. pokaz gimnastyczek artystycznych z Klubu Sportowego UKS Katowice, konkursy plastyczne z nagrodami, pokazy „małego fizyka”, pokazy wozów strażackich, miasteczko ruchu drogowego, a także policyjne konie. Dużym zainteresowaniem cieszył się wśród naszych małych przyjaciół przejazdy na kucyku, zawody sportowe przygotowane przez nauczycieli wychowania fizycznego oraz naszych wspaniałych uczniów, nauka zumby zorganizowana przez studentki z Wydziału Śląskiego
w Katowicach, oraz wspaniały pokaz trenera capoeiry. Uczniowie naszej szkoły spisali się na medal. Dowodem na świetną atmosferę jaka panowała podczas festynu
są zdjęcia. Zapraszamy ponownie do wspólnej zabawy za rok J.

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom oraz nauczycielom za przybycie:

Przedszkole nr 6 Chorzów,

Centrum Opieki i Rozwoju Hajduczek w Chorzowie,

Przedszkole nr 25 w Chorzowie,

Zespół Szkół Specjalnych nr 3 w Chorzowie.