W dniu 21.11.2016 r. miał miejsce wyjazd do Krakowa na III Ogólnopolską Konferencję Naukową Politechniki Krakowskiej nt. Budownictwo-Infrastruktura-Górnictwo, w ramach której odbył się  panel młodzieżowy dla studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Wzięli w nim udział nasi uczniowie – Damian Wielik, Mariusz Grochowski, Łukasz Kocerba i Łukasz Kozłowski.
Byli oni uczestnikami Młodzieżowej sesji i jako laureaci Śląskiego Międzyszkolnego Konkursu Górnictwo – Infrastruktura – Budownictwo, przedstawili swoje  prezentacje nt.Zagospodarowania odpadów poeksploatacyjnych i Waloryzacji terenów górniczych i pogórniczych. Przedstawione prezentacje zostały przyjęte z zainteresowaniem i dodatkowo nagrodzone przez krakowskich naukowców.
Poza tym uczniowie spędzili cały dzień uczestnicząc w obradach plenarnych, zwiedzili laboratoria Wydz. Inżynierii Lądowej PK Kraków. Ich przewodnikami po uczelni byli studenci ze Studenckiego Koła Naukowego Kwarc.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułŚLĄSKA LIGA BIZNESU Z GWSP