We wtorek 23 maja odbył się w naszej szkole Dzień Unii Europejskiej. Z tej okazji uczniowie technikum i szkoły zawodowej wzięli udział w konkursie wiedzy o Unii Europejskiej. Zwycięzcą został Maciej Kabza z klasy 2c, drugie miejsce zajęła Marzena Chaś z kl. 2a, a miejsce trzecie ex aequo Kamil Baron i Szymon Giemza z klasy 2b.

Odbył się także konkurs na przygotowanie prezentacji multimedialnej na temat „Jakie możliwości daje nam Unia Europejska?”.  Najlepsza okazała się prezentacja przygotowana przez Agnieszkę Garę z klasy 2c. Kolejne miejsca zajęli Rafał Kozłowski z klasy 1b oraz Mateusz Haczyk z klasy 2a.

Laureatom gratulujemy!

Przy wejściu do szkoły uczniów „witała” dekoracja o tematyce unijnej. Wszyscy mieli możliwość poszerzenia  wiedzy dotyczącej funkcjonowania Unii Europejskiej oraz uzyskania informacji jakie projekty wspierane przez unię były i są obecnie realizowane w naszej szkole.