W ramach realizowanego Projektu „HIV/AIDS – wiem, nie boję się, toleruję” zorganizowano konkurs na spot edukacyjny nawiązujący do hasła Projektu tj. profilaktyki zakażeń wirusem HIV.

Dnia 10 stycznia 2018 roku zostały ogłoszone wyniki konkursu  przez Wojewódzką   Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Katowicach.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wśród laureatów konkursu  znalazł  się uczeń naszej szkoły Mateusz Rajczyk. Doceniony został również aktor  występujący  w spocie Maciej Kabza. Opiekunem merytorycznym konkursu była Pani Agnieszka Kasperczyk.

Laureaci Konkursu otrzymali nagrodę: bon na sprzęt sportowy o wartości 200 zł oraz bon na sprzęt sportowy o wartości 500 zł brutto dla szkoły.

Celem Konkursu j było  podniesienie poziomu wiedzy młodzieży na temat profilaktyki zakażeń wirusem HIV i choroby AIDS, oraz kształtowanie postawy odpowiedzialności za własne zdrowie i życie oraz postawy tolerancji wobec osób zakażonych wirusem HIV            i chorych na AIDS.

GRATULUJEMY!