W dniach 5-6 kwietnia w naszej szkole nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Mistrzostwa Chorzowa Szkół Ponadgimnazjalnych w Badmintonie. Drużyny z chorzowskich szkół rywalizowały ze sobą na boisku w grze pojedynczej oraz deblowej. W kategorii dziewcząt I miejsce zdobyło IV Liceum Ogólnokształcące, II miejsce Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1, III miejsce Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Natomiast w kategorii chłopców I miejsce zdobyło III Liceum Ogólnokształcące, II Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, III IV Liceum Ogólnokształcące. Nasza drużyna zajęła czwarte miejsce. Wszystkim: zwycięzcom, uczestnikom oraz opiekunom gratulujemy dobrej sportowej zabawy oraz rywalizacji w duchu fair play. Zapraszamy za rok na kolejną edycję zawodów w badmintonie.