Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2016/2017

  1. Mistrzostwa Chorzowa LA – Marek Artur – skok w dal II miejsce
  2. Mistrzostwa Chorzowa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej  – II miejsce
  3. Mistrzostwa Chorzowa Szkół Ponadgimnazjalnych w Badmintonie – III miejsce
  4. Mistrzostwa Chorzowa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Halowej – III miejsce
  5. Mistrzostwa Chorzowa Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym  – drużynowo III miejsce
  6. Mistrzostwa Chorzowa Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu – II miejsce

 

Osiągnięcia sportowe w roku 2015/2016.

                               

  1. Szkolna liga LA:
  2. Dawid Stasiak – 5 miejsce w biegu na 100m,
  3. Marek Fister – 2 miejsce w biegu na 400m,
  4. Artur Marek – 2 miejsce w pchnięciu kulą.
  1. Mistrzostwa Chorzowa w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – 3 miejsce.

3. Mistrzostwa Chorzowa w Piłce Koszykowej Chłopców – 2 miejsce w grupie.

  1. Mistrzostwa Chorzowa w Piłce Siatkowej Chłopców – 4 miejsce.
  1. Indywidualne Mistrzostwa Chorzowa w Tenisie Stołowym:
  1. Patryk Gola – 3 miejsce,
  2. Mateusz Nycz – 5 miejsce.

Drużynowo – 3 miejsce.

 

  1. Mistrzostwa Chorzowa w Pływaniu – 3 miejsce w sztafecie 4x50m stylem dowolnym.

Rok szkolny 2014/2015

  • III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w Halowej Piłce Nożnaje
  • V miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w Biegach Sztafetowych
  • IV miejsce w Pucharze Chorzowa w narciarstwie alpejskim
  • IV Jakub Dobisiak w Narciarstwie Zjazdowym
  • III miejsce w zawodach „Srebrny Muszkiet”
  • II miejsce drużynowo w turnieju tenisa stołowego
  • III miejsce Natali Eiserman i Anny Wojtas w tenisie stołowym
  • Rafał Mzyk – II miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w MMA,  I miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Śląska w MMA.
  • Kamil Stolarczyk – III miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w MMA, I miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Śląska w MMA.
  • Mateusz Nycz , Mateusz Knop , Patryk Gola – I miejsce w Mistrzostwach Chorzowa i I miejsce w zawodach Rejonowych w Tenisie Stołowym.
  • Mateusz Nycz – Mistrzostwo Chorzowa i Mistrzostwo Rejonowe w Tenisie Stołowym.
  • II miejsce  drużynowo w Mistrzostwach Chorzowa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej.
  • Łukasz Bieniek – Mistrzostwo Chorzowa w Pchnięciu Kulą.
  • Marcin Gandyk – II miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w Skoku w Dal.
  • V miejsce – w Mistrzostwach Chorzowa w Sztafecie 4 x 100m.

•IV miejsce   drużynowo  w Mistrzostwach Chorzowa w Piłce Nożnej.

Rok szkolny 2013/2014

  • Drużynowe Mistrzostwo Chorzowa Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Juniorów
  • IV miejsce Mateusza Nycza w Mistrzostwach Chorzowa w Tenisie Stołowym
  • V miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców.
  • Drużynowe Wicemistrzostwo Chorzowa Chłopców w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej.
  • I miejsce Łukasza Bieńka w pchnięciu kulą w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Chorzowa
  • II miejsce Marcina Gandyka w skoku w dal w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Chorzowa.
  • III miejsce w Rejonowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym.
  • V miejsce Mateusza Nycza w Rejonowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym.
  • III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w Piłce Ręcznej Chłopców.
  • V miejsce Drużynowo w Świątecznych Zawodach Łyżwiarskich.
  • IV miejse w sztafecie 4x50m chłopcow stylem dowolnym i zmiennym w Mistrzostwach Chorzowa w Pływaniu.
  • III miejsce w Chorzowskich Konfrontacjach Tanecznych.
  • I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej organizowanego przez Politechnikę Śląską.
  • IV miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w Piłce Nożnej Chłopców.
  • V miejsce w sztafecie 4x100m chłopców w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Chorzowa.
  1. Szkolna Liga LA – I miejsce – skok w dal – Marcin Gandyk
  2. Szkolna Liga LA – II miejsce – pchnięcie kulą – Łukasz Bienek

 

Natalia Dyla – lat 18, uczennica III klasy Technikum Elektronicznego –

II miejsce w Mistrzostwach Polski Indywidualnych Walk Kobiet do 53 kg TEEKWON – DO ITF organizowanych przez Klub KS Rybnik – trener Krzysztof  Książek Klub MKS Świętochłowice

 

Nikolas Depta – lat 18, uczeń III klasy Technikum Elektronicznego –

I miejsce w Mistrzostwach Śląska Juniorów w Mixed Martial Arts do 80 kg organizowanych przez Roan Fight Club Katowice i Śląski Związek Ju- Jitsu – trener Roman Herman Klub Sparta Chorzów

 

Kamil Stolarczyk – lat 18, uczeń III klasy Technikum Elektronicznego –

I miejsce w Mistrzostwach Śląska Juniorów w Mixed Martial Arts do 73 kg organizowanychprzez Roan Fight Club Katowice i Śląski Związek Ju- Jitsu – trener Roman Herman Klub Sparta Chorzów

 

Rok szkolny 2012/2013

 

  1. 21.09.2012r – Turniej Piłki Nożnej „Cztery Pory Roku” Lato – II miejsce
  2. 26.10.2012 – Drużynowe Mistrzostwa Chorzowa w Tenisie Stołowym Chłopców –  III miejsce – awans do zawodów rejonowych, Indywidualnie –  II miejsce – Mateusz Nycz
  3. Rejonowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym – VI –  miejsce drużynowo – M. Nycz, A .Buchta, D. Buchta, M. Świtała, VI – Mateusz Nycz  – indywidualnie
  4. Mistrzostwa Chorzowa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Juniorów – V miejsce
  5. Świąteczne Zawody Łyżwiarskie Szkół Ponadgimnazjalnych – VI miejsce
  6. VI – miejsce drużynowo  – Mistrzostwa Chorzowa w wspinaczce ściankowej
  7. V miejsce – Mistrzostwa Chorzowa w Siatkówce Plażowej Chłopców
  8. XXXVI zawody sportowo – obronne – V miejsce – dziewczyny, V miejsce – chłopcy
  9. III – miejsce –  Mistrzostwa Chorzowa Szkół Ponadgimnazjalnych  w Piłce Halowej

 

Rok szkolny 2011/2012
  • Rafał Wawoczny  III b – 3 miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w biegu na 100m w roku szkolnym 2011/2012
  • Fabian Dziadek  IV c –  3 miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w pchnięciu kulą w roku szkolnym 2011/2012
  • 4 miejsce w turnieju piłki halowej z cyklu ” Cztery pory roku” w Siemianowicach Śląskich w roku szkolnym 2011/2012:

Sendobry Grzegorz,
Szwarc Rafał,
Schon Łukasz,
Doliwa Rafał,
Bielerzewski Daniel,
Fister Damian,
Mzyk Rafał,
Stolarczyk Kamil,
Kołaczuch Łukasz.

  • 3 miejsce w finale B w Mistrzostwach  Chorzowa w Piłce Ręcznej Juniorów w roku szkolnym 2011/2012:

Bogacz Krzysztof,
Łach Krzysztof – został najlepszym zawodnikiem turnieju
Furich Łukasz,
Roter Sebastian,
Perzyński Kamil,
Strzelczyk Dawid.

  • Uczestniczyliśmy wraz z piętnastoma uczniami w Sztafecie Pływackiej z okazji 20-lecia WOŚP zorganizowanej przez Kompleks Sportowy „Hajduki”. Wspólnie przepłynęliśmy 496 długości basenu.
  • Międzynarodowy Turniej Bokserski „Czarne Diamenty” – Damian Pasiek (klasa 2me) – 1 miejsce
  • 7 miejsce – zawody Mikołajkowe na łyżwach;
  • 3 miejsce – bieg na 100 metrów i 3 miejsce – pchnięcie kulą – Szkolna Liga Lekkoatletyczna;
  • 4 miejsce – turniej piłki nożnej halowej chłopców z cyklu „Cztery pory roku”;
  • 3 miejsce – finał B – Mistrzostwa Chorzowa w Piłce Ręcznej Juniorów – Krzysztof Łach klasa I me/s – najlepszy zawodnik.
Rok szkolny 2010/2011
Rok szkolny 2009/2010
  • Szkolna Liga Lekkoatletyczna Szkół Ponadgimnazjalnych: I miejsce 100m Maciej Watoła, 3m skok w dal Fabian Dziadek
  • I miejsce wTurnieju Halowym w Piłce Nożnej z cyklu „Cztery Pory Roku – Jesień” 7.10.2009
  • I miejsce w biegu sprinterskim – Mistrzostwo Chorzowa 25.09.2009
  • III miejsce w skoku w dal – Szkolna Liga Lekkoatletyczna 25.09.2009
  • OSIĄGNIĘCIA Z 1 SEM
  • OSIĄGNIĘCIA Z 2 SEM
Rok szkolny 2008/2009
  • II i III miejsce – pływanie – zawody o Puchar Prezydenta m. Chorzowa
  • II miejsce – koszykówka – chłopców – Mistrzostwa Chorzowa.
  • II miejsce – piłka ręczna – chłopców – Mistrzostwa Chorzowa.
  • I miejsce – tenis stołowy – chłopców – Mistrzostwa Chorzowa.
  • OSIĄGNIĘCIA Z 1 SEM
  • OSIĄGNIĘCIA Z 2 SEM

 

Rok szkolny 2004/2005
  • II miejsce – Mistrzostwa Chorzowa w Piłce Nożnej 2004/2005
  • I miejsce drużynowo chłopców – Szkolna Liga LA – zawody miejskie – 2004/2005.
  • I miejsce sztafeta mężczyzn 4 x 400 m – 2004 r.

 

Rok szkolny 2003/2004
  • III miejsce – sztafetowe biegi przełajowe – drużynowo chłopców – 2003/2004
  • II miejsce w zawodach wojewódzkich w piłce nożnej – 2003/2004

 

Rok szkolny 2002/2003
  • III miejsce w Miejskich Zawodach Lekkoatletycznych w sztafecie 4 x 100 m chłopców – 2002/2003
  • II miejsce drużynowo – Szkolna Liga LA – 2002/2003.
  • III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w Koszykówce Juniorów o Puchar Prezydenta Miasta Chorzowa
  • II miejsce w Mistrzostwach Chorzowa szkół średnich w Piłce Ręcznej Juniorów – 2002/2003
  • V miejsce w Rejonowych Zawodach w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców – 2002 r.
  • III miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców szkół średnich – 2002/2003

 

Rok szkolny 2001/2002
  • II miejsce w Lidze Koszykówki Juniorów szkół średnich – 2001/2002
  • I miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych Juniorów – 2001/2002

 

Rok szkolny 2000/2001
  • I miejsce w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej szkół średnich – sztafeta 4 x 100 m chłopców – 2001 r.
  • III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w Piłce Ręcznej Juniorów szkół średnich – 2000/2001
  • II miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych Juniorów szkół średnich – 2000/2001
  • II miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w Koszykówce Juniorów o Puchar Prezydenta Miasta Chorzowa – 2000/2001
  • I miejsce w Chorzowskiej Lidze Koszykówki szkół średnich – 2000/2001
  • II miejsce w I Zawodach Kartingowych o Puchar Prezydenta Miasta Chorzów w punktacji zespołowej szkół ponadpodstawowych 2000 r.
  • III miejsce w wojewódzkich zawodach półfinałowych w koszykówce juniorów 2000 r.
  • III miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Siatkowej Juniorów – 2000 r.
  • I miejsce w Rejonowych Zawodach w Koszykówce Juniorów – 2000 r.
  • I miejsce w Siatkówce Juniorów – 2000 r.