W dniach 10 i 11 grudnia w naszej szkole odbędzie się Maraton Pisania Listów Amnesty International w ramach obchodów świętowania Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka. Wysyłamy apele do władz oraz listy solidarności do osób, których prawa są łamane. Im więcej listów napiszemy, tym większa szansa, że uda nam się poprawić los danego bohatera lub bohaterki. Władze reagują na nasze apele, złe prawo jest zmieniane. Listy są ogromnym wsparciem dla bohaterów i ich bliskich – dają im siłę i nadzieję w walce o swoje prawa.
LISTY BĘDĄ PISANE NA LEKCJACH HISTORII I GEOGRAFII.
DODATKOWO BĘDZIE MOŻNA JE NAPISAĆ RÓWNIEŻ WE CZWARTEK:
-8.00-9.40 W POKOJU NAUCZYCIELSKIM (PIOTR PŁONKA)
-8.55-9.40 SALA 302 (AGNIESZKA KASPERCZYK)
Piątek:
-7.10-8.50 sala 307 ( PIOTR PŁONKA)
-15.00-17.00 sala 302 (AGNIESZKA KASPERCZYK)

Osoby, które napiszą dużo listów mogą dostać oceny z historii, wos-u i geografii
ZACHĘCAMY! ZAPRASZAMY!

baner_fb_tlo

mgr Agnieszka Kasperczyk