29 kwietnia uczniowie klas 3 pożegnali swych starszych kolegów.
Na zawsze mury naszej szkoły opuścili uczniowie dwóch klas IVA i IVB. Był to czas pełen wzruszeń, szczególnie dla wychowawców klas: p. Kasperczyk i p. Makowskiego, którzy  po raz ostatni pełnili tę funkcję podczas uroczystości.Wspominano: obozy, kursy, wycieczki warsztaty i wiele innych , pięknych chwil, które już na zawsze pozostaną w pamięci uczniów i ich wychowawców. Uczniowie 3 klas przygotowali ciekawe filmy podsumowujące to, co odbyło się z udziałem ich starszych kolegów. Pani Dyrektor podkreślała jak wielu uczniów osiągnęło sukcesy naukowe, sportowe i inne.
Dziękujemy Wam Drodzy Abiturienci  za wszystkie piękne, wspólnie spędzone chwile i życzymy powodzenia podczas egzaminów maturalnych i powodzenia w dorosłym życiu !!!