„Tu nauka się opłaca – po Korfantym będzie praca!” – to nie pusty slogan, ale stwierdzenie faktu!

Nasi absolwenci są poszukiwani na rynku pracy. Wielu z nich otrzymuje propozycje zatrudnienia już w momencie otrzymania świadectwa ukończenia szkoły. Również  i w tym roku, liczące się na lokalnym rynku, zakłady złożyły oferty pracy tegorocznym absolwentom:

Elektror airsystems Sp.z o.o. w Chorzowie zatrudnił dwóch absolwentów w zawodach: ślusarz i elektryk;

Introl – Energomontaż Sp. z o.o. w Chorzowie  – czterech absolwentów w zawodach: ślusarz i elektryk;

Katowicki Holding Węglowy SA w Katowicach-siedmiu absolwentów w zawodzie górnik ekspoloatacji podziemnej;

Huhtamaki Foodservice Poland Sp. z o.o. w Czeladzi – dwóch absolwentów w zawodzie elektryk.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKONIEC ROKU SZKOLNEGO 2015/2016