FINAŁ II KOLEJKI ROZGRYWEK

Dnia 24 listopada br. uczniowie grupy organizacji reklamy klasy 2 c, w składzie: Alicja Czapla, Angelika Gapińska, Agnieszka Gara, Safira Garncarek, Sandra Garncarek, Justyna Staszczuk, Natalia Wieczorek oraz Maciej Kabza i Mateusz Rajczyk, uczestniczyli, pod opieką p. Roberta Wysoczańskiego, w finale 2. kolejki rozgrywek Śląskiej Ligi Biznesu organizowanej przez GWSP w Chorzowie.

Każda z grup uczestników miała za zadanie publicznie się zaprezentować przed pozostałymi uczestnikami konkursu oraz specjalną komisją konkursową, jeśli chodzi o plany produkcyjne i handlowe stworzonych przez uczestników firm. Uczniowie prezentowali również swoje przemyślenia na temat marketingowych poziomów produktu i źródeł finansowania działalności, możliwości logicznego i kreatywnego planowania oraz rozwiązywania różnych przypadków gospodarczych.

W finale 2. kolejki Śląskiej Ligi Biznesu uczestniczyło 19 szkolnych zespołów z różnych miast województwa; ostatecznie zespół klasy 2 c zajął 6. miejsce, co ze względu na wspomnianą liczbę uczestników, należy uznać za dobry i obiecujący wynik.

Uczestnikom Śląskiej Ligi Biznesu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych rozgrywkach.

mgr Robert Wysoczański