ŚLĄSKA LIGA BIZNESU Z GWSP WIELKI FINAŁ

0
230

Dnia 27 lutego br. uczniowie grupy organizacji reklamy klasy 2 c, w składzie: Alicja Czapla, Angelika Gapińska, Agnieszka Gara, Safira Garncarek, Sandra Garncarek, Weronika Parkieta, Justyna Staszczuk, Natalia Wieczorek oraz Maciej Kabza i Mateusz Rajczyk, uczestniczyli, pod opieką p. Roberta Wysoczańskiego, w finale rozgrywek Śląskiej Ligi Biznesu organizowanej przez GWSP w Chorzowie.
Każda z grup uczestników miała za zadanie publicznie się zaprezentować przed pozostałymi uczestnikami konkursu oraz specjalną komisją konkursową, jeśli chodzi o podział kompetencji w przykładowej firmie. Uczestnicy prezentowali również swoje przemyślenia na temat typów osobowości i postaw przedsiębiorczych, możliwości logicznego i kreatywnego myślenia oraz rozwiązywania różnych przypadków gospodarczych.
W finale Śląskiej Ligi Biznesu z GWSP uczestniczyło 19 szkolnych zespołów z różnych miast województwa; ostatecznie zespół klasy 2 c zajął 6. miejsce, co ze względu na wspomnianą liczbę uczestników, należy uznać za wynik satysfakcjonujący – zwłaszcza, że rywalizacja pomiędzy poszczególnymi zespołami trwała aż 5 miesięcy.
Uczestnikom Śląskiej Ligi Biznesu gratulujemy i życzymy dalszych konkursowych sukcesów.
mgr Robert Wysoczański