FINAŁ I KOLEJKI ROZGRYWEK

 

Dnia 26 października br. uczniowie grupy organizacji reklamy klasy 2 c, w składzie: Alicja Czapla, Angelika Gapińska, Agnieszka Gara, Safira Garncarek, Sandra Garncarek, Maciej Kabza i Mateusz Rajczyk, uczestniczyli, pod opieką p. Roberta Wysoczańskiego, w finale 1. kolejki rozgrywek Śląskiej Ligi Biznesu organizowanej przez GWSP w Chorzowie.

Każda z grup uczestników miała za zadanie publicznie się zaprezentować przed pozostałymi uczestnikami konkursu oraz specjalną komisją konkursową, jeśli chodzi o podział kompetencji w przykładowej firmie. Uczestnicy prezentowali również swoje przemyślenia na temat typów osobowości i postaw przedsiębiorczych, możliwości logicznego i kreatywnego myślenia oraz rozwiązywania różnych przypadków gospodarczych.

W finale 1. kolejki Śląskiej Ligi Biznesu uczestniczyło 19 szkolnych zespołów z różnych miast województwa; ostatecznie zespół klasy 2 c zajął 5. miejsce, co ze względu na wspomnianą liczbę uczestników, należy uznać za obiecujący wynik – zwłaszcza, iż przed uczestnikami jeszcze kilka kolejek rozgrywek, które ostatecznie potrwają do końca lutego 2017 r.

Uczestnikom Śląskiej Ligi Biznesu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych rozgrywkach.

 

mgr Robert Wysoczański

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDzień Języków Obcych
Następny artykułWolontariat