21 października 2015 r. uczennica klasy 4A Alicja Szula wzięła udział w finale Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Trzeba pamiętać. Rok 1945 na Górnym Śląsku”, którego organizatorami były Wojewódzki Ośrodek Metodyczny oraz Instytut Pamięci Narodowej w Katowicach. Po napisaniu testu konkursowego przez 57 najlepszych uczestników z całego województwa odbył się wykład dyrektora IPN w Katowicach
dr. Andrzeja Sznajdera, a także pokaz etiud tanecznych w wykonaniu uczniów Młodzieżowego Domu Kultury w Siemianowicach Śląskich.

Pomimo tego iż Alicji nie udało się stanąć na podium to możemy być z niej dumni, gdyż uzyskała tytuł finalisty a list gratulacyjny podpisany przez Marszałka Województwa Śląskiego wręczyła jej Poseł na Sejm RP Danuta Pietraszewska.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBIBLIOTEKA
Następny artykułZAWODY LEKKOATLETYCZNE