W dniach 22-23 września uczniowie klas: 2a, 2c, 3a, 3b, 4a i 4b uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do Zakopanego pod opieką p. Marzeny Fojt oraz p. Patrycji Piróg. Dobra zabawa rozpoczęła się już w autokarze, gdyż uczniowie bawili w karaoke przy piosenkach disco polo i nie tylko.
Pierwszego dnia zastała nas pochmurna i deszczowa pogoda, więc szybkim krokiem dotarliśmy do schroniska PTTK na Hali Kondratowej, gdzie mogliśmy się ogrzać ciepłą herbatką. Następnie zwiedzaliśmy Krupówki, skocznię narciarską i udaliśmy się na nocleg i obiadokolację do Murzasichle.
Drugiego dnia po śniadaniu wybraliśmy się do Doliny Kościeliskiej, w której oglądaliśmy zbójnickie okna, kapliczkę zbójnicką, wypas owiec. Następnie udaliśmy się do Jaskini  Mroźnej, gdzie w niektóry miejscach musieliśmy pobawić się w krasnoludki i pełzać na czworakach.
Na koniec odbył się konkurs z wiedzy o Zakopanem, którego zwycięzcą okazał się Remigiusz.