Święta Bożego Narodzenia to piękny czas, z którym wiąże się wiele zwyczajów. Jednym
z nich są Jasełka, które przenoszą nas w czasy narodzin Chrystusa.
22 grudnia 2016 r. blaskiem światełek i gwiazdy betlejemskiej oraz pięknym śpiewem kolęd weszliśmy w magiczny nastrój świąt. Uczniowie klas: 1a, 2se, 2c, 3a, 3b, 3c,4a i 4b wraz z nauczycielami: Panią Wicedyrektor mgr Bernardetą Dworaczyk, nauczycielem języka polskiego Panem mgr Grzegorzem Hajkowskim oraz nauczycielką matematyki Panią mgr inż. Marzeną Fojt pod kierunkiem nauczyciela religii –  Pana Konrada Felsa zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne, abyśmy po raz kolejny mogli przeżyli tajemnicę Bożego Narodzenia.
Następnie w klasach odbyły się uroczyste wigilie z wychowawcami. W atmosferze pełnej miłości i życzliwości nastąpiło dzielenie się opłatkiem i wzajemne składanie życzeń, a na klasowych ławkach nie zabrakło wigilijnych potraw i dekoracji.

Życzymy Wszystkim Wesołych Świąt!