Wróżby andrzejkowe są od lat popularne w całej Europie i odprawiane w wigilię św.  Andrzeja, który jest patronem miłości oraz zamążpójścia. Aby tradycji stało się zadość  w naszej szkole również obchodziliśmy Andrzejki, które były świetną okazją dla wszystkich uczniów, nauczycieli  i pracowników szkoły do poznania swojej miłosnej przyszłości.

Można było skorzystać z „usług” różnych osób przepowiadających przyszłość.

Nie zabrakło też tradycyjnie serduszek z wypisanymi imionami, które należało przekłuć szpilką, aby poznać imię przyszłego wybranka lub wybranki.

Wróżka Monika  przekazywała przyszłość w słowach  Wyroczni  a Mag Rafał zajął się największą atrakcją tego dnia czyli  laniem wosku i odczytywaniem z powstałych figur oraz ich cieni przyszłości, jaka nas czeka.

Wszystkim serdecznie  dziękujemy za wspólną zabawę i mamy nadzieję, że wasze wróżby się spełnią.

Please enter your comment!