Berufssprache Deutsch Online – projekty językowe online.

0
219

Projekt Berufssprache Deutsch Online to pomysł na tegoroczne zajęcia z języka niemieckiego zawodowego zdalnie. Zajęcia innowacyjne online w tym roku szkolnym mają charakter projektowy i skupiają się na zaangażowaniu uczniów od samego pomysłu do wykonania produktu finalnego, właściwie jak w reklamie. Uczniowie z wykorzystaniem Google Meet łączyli się na zajęcia online by omówić poszczególne etapy pracy projektowej i wykorzystać słownictwo zawodowe z językiem niemieckim i rozwijaniem kompetencji kluczowych. W tym semestrze udało się spotkać 4 razy
i stworzyć ciekawa loga – znak firmowy naszych zajęć oraz prezentację dot. zawodów w jakich kształcą się uczniowie w naszej szkole. Uczniowie klas technicznych wykazali się kreatywnością, zaangażowaniem i umiejętnościami graficznymi. Poniżej wybrane projekty na logo języka niemieckiego zawodowego online. Dziękuję wszystkim, którzy chętnie biorą udział w projekcie Berufssprache Deutsch Online w tym w mini projektach z języka niemieckiego zawodowego. Widzimy się w II semestrze 🙂 i czekam na wasze świetne pomysły i projekty językowe!!!!