Berufssprache- Deutsch- Online

0
378

Zaczęliśmy intensywnie rok szkolny od pomysłów w ramach zajęć Berufssprache- Deutsch -Online. Uczniowie wykonali plakaty dydaktyczne dotyczące zawodów w jakich się kształcą. W ramach mini projektu została wykonana edukacyjna tablica Innovation- Projekt- Deutsch -Online, na której uczniowie znajdą reklamę naszej szkoły w języku niemieckim, prezentację zawodu Technik organizacji reklamy czy jak wygląda umowa o pracę. Bank pomysłów na ciekawe projekty językowo-zawodowe już niebawem. Zapraszam do udziału uczniów, którzy chcą poszerzyć wiedzę i umiejętności językowe
i społeczne. Pamiętajcie rozwijanie siebie, swoich zainteresowań i kompetencji językowych jest
w dzisiejszym świecie numer jeden!!!

Czekam na pomysły !!!

Zajęcia projektowe odbywać się będą w poniedziałki lub w czwartki online za pomocą platformy Google Classroom J Do zobaczenia!!!