Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła została nagrodzona aż dwoma Dyplomami Dobrej Praktyki w konkursie Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości 2018. Pierwszy Dyplom potwierdza uznanie projektu: “Praktyka czyni mistrza” zgłoszony przez Panią Monikę Chmielewską. Drugi potwierdza uznanie projektu: “W poszukiwaniu zaginionej społeczności – Śladami Żydów chorzowskich” zgłoszony przez Panią Agnieszkę Kasperczyk.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Fundusz Współpracy, a współorganizatorami Kuratorium Oświaty w Warszawie,  Ośrodek Rozwoju Edukacji, Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Partnerstwo na rzecz wsparcia osób młodych.

Głównym celem tego przedsięwzięcia jest zidentyfikowanie, wybór i rozpowszechnienie najciekawszych rozwiązań podnoszących jakość edukacji zawodowej w Polsce.

Dobra praktyka w szkolnictwie zawodowym, w myśl regulaminu konkursu jest rozumiana jako „sprawdzona, godna naśladowania inicjatywa, często przełamująca dotychczasowe schematy postrzegania pewnych kwestii, nastawiona na rozwiązanie problemu (lub jego części), wykazująca duży stopień skuteczności, a także pewne nowatorstwo i prostotę”.

Jesteśmy dumni z tego, że inicjatywy edukacyjne, które realizujemy w naszej szkole zostały docenione  najciekawsze rozwiązania podnoszące jakość edukacji w Polsce.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here