W piątek 9 marca 2018 r. uczniowie najstarszych klas technikum wzięli udział w Dniu Otwartym Wydziału Zarządzania i Organizacji Politechniki Śląskiej w Zabrzu. Przez jeden dzień abiturienci mieli okazję przyjrzeć się funkcjonowaniu uczelni wyższej i życiu studenckiemu. Nasi uczniowie zaznajomieni zostali z kierunkami kształcenia, perspektywami zawodowymi oraz ofertą kół naukowych jak i wielu imprez akademicko – studenckich. Po części wstępnej, która miała miejsce na nowoczesnej auli wykładowej uczniowie zostali oprowadzeni po Wydziale przez pracowników naukowych oraz wzięli udział w warsztatach, gdzie wcielając się w rolę przyszłych studentów rozwiązywali problemy z zakresu logistyki oraz zarządzania.

Mamy nadzieję, że już w październiku nasi uczniowie zasilą grono studentów Politechniki Śląskiej, gdyż proponowane kierunki studiów wydają się bardzo atrakcyjne i korelują z kierunkami kształcenia naszej szkoły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here