Finał etapu regionalnego konkursu „Poznaj Swoje Prawa w Pracy”

0
717

W siedzibie Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” 8 grudnia 2017 r.     został rozstrzygnięty regionalny etap konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Poznaj swoje prawa w pracy”. Celem konkursu jest m.in. upowszechnianie kultury bezpieczeństwa oraz dbałości o jakość stanowisk pracy                  i bezpieczeństwo w środowisku pracy człowieka poprzez umożliwienie uczniom szkół uczestniczących w programie edukacyjnym „Kultura bezpieczeństwa” sprawdzenie przekazanej w jego trakcie wiedzy.

W roku 2017 do etapu szkolnego konkursu przystąpiły 22 szkoły. Uczestniczyło w nim prawie 800 uczniów. Do etapu regionalnego zgłoszono 21 szkół i 42 uczniów.

Nasza szkołę reprezentowali:

  1. Alicja Czaja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here