Fußball-Europameisterschaft 2020

0
106

Fußball-Europameisterschaft 2020 -European Football Championship 2020

Kibicujemy Naszym!!!!

Na lekcjach języka niemieckiego i języka angielskiego  trwają Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Uczniowie poznają historię piłki nożnej, reguły gry w języku niemieckim i angielskim, dowiadują się, jak duże może być boisko i jak wielka może być piłka.Uczniowie oglądają filmy o piłce nożnej „Gol” „Gol 2”, „Roberto  Baggio. Boski kucyk” .Najwięcej emocji przynoszą rozgrywki kapslowe na boiskach europejskich. Na lekcjach językowych tworzony jest ranking zwycięzców GEWWINER/WINNERS – uczniowie bardzo chętnie mówią o swoich typach na tegorocznego Mistrza Europy w piłce nożnej. Już niedługo okaże się, kto strzelił w dziesiątkę!

Zajęcia języka niemieckiego i angielskiego to świetna odskocznia od rzeczywistości, uczniowie kibicują, oglądając skróty meczy z niemieckich i angielski portali, oglądają konferencje prasowe przed meczami reprezentacji Niemiec i Anglii i innych drużyn europejskich oraz czytają newsy ze świata sportu.

Świetna atmosfera, integracja grupy i co najważniejsze wspólna pasja !!!

Zachęcamy wszystkich do wspólnego kibicowania Naszej drużynie !!!