IV Bieg z sercem WOŚP i V Nordic Walking z sercem WOŚP

0
273

Sztab WOŚP Chorzów ZST nr 1 działający przy Zespole Szkół Technicznych nr 1 w Chorzowie wspólnie z Miastem Chorzów zaprasza  na IV Bieg z sercem WOŚP i V Nordic Walking z sercem WOŚP- edycja wirtualna.

Kilka informacji na temat naszego biegu .

  1. Kiedy i gdzie zapisy?

Zapisy na bieg rozpoczęły  się 14.12.2020 r. poprzez formularz internetowy.

Link tutaj: www.bieg-wosp.pl

  1. Ile jest miejsc?

Liczba miejsc: 200 osób

  1. Co należy zrobić, aby wziąć udział w biegu?

Aby wziąć udział w naszym biegu, należy zarejestrować się przez stronę internetową oraz dokonać wpłaty na wirtualną puszkę.

Link do opłaty startowej: https://eskarbonka.wosp.org.pl/5a3bm6

Kwota: nie mniej niż 15 zł/osoba

  1. Jaki jest dystans?

Dystans: nie mniej niż 2900 metrów!

  1. Do kiedy muszę przebiec?

Od momentu dokonania wpłaty, zarejestrowania się i otrzymania potwierdzenia ze strony sztabu, zawodnik ma czas do 09.01.2021 r. na pokonanie wskazanego dystansu. Co musi udokumentować screenem z aplikacji .

Uczestnik zobowiązany jest do zarejestrowania swojego biegu /marszu/spaceru przy użyciu dowolnego urządzenia z funkcją GPS oraz powszechnie używanych aplikacji (np. Strava).Urządzenie rejestrujące musi posiadać funkcję wykonania zrzutu w celu weryfikacji przebytego dystansu. Dystans musi być pokonany jednorazowo, bez zatrzymywania aplikacji.               Po ukończeniu dystansu, który uczestnik sam wybrał, przesyła on zrzut z aplikacji na adres wospchorzow@gmail.com.W mailu oprócz zdjęcia muszą znaleźć się następujące informacje : imię,nazwisko, adres do przesłania medalu, potwierdzenie dokonanej wpłaty.

  1. Medal.

Każda osoba, która się zarejestruje, dokona wpłaty na wirtualną puszkę, pokona dystans otrzymuje od nas MEDAL .

  1. Jak z odbiorem medalu?.

Będzie możliwy odbiór osobisty PO 14.01.2021 r., lub wysyłka pocztą (za pobraniem!)

  1. Gdzie mogę biegać?

Po całym świecie ..

  1. NAJWAŻNIEJSZE!

Pamiętajcie o przestrzeganiu zasad sanitarnych i stosowaniu się do aktualnych obostrzeń!