19 listopada, w poniedziałek uczniowie naszej szkoły mieli okazję zajrzeć wprost do serca Chorzowskiego Centrum Kultury,  na scenie tego wieczoru pojawili się bowiem aktorzy ze Studia Musicalowego STEP Tomasza Micha.  I choć tytuł spektaklu nie mówił zbyt wiele „ Ja się boję sama spać” to z pewnością nie zabrakło dobrego humoru, ciekawych zwrotów akcji oraz nietuzinkowego podejścia do tematu. Przyszła panna młoda i jej wieczór panieński, świetna interpretacja utworów muzycznych, piękne układy taneczne  oraz wiarygodna gra aktorska – to wszystko spowodowało, że wieczór z kulturą okazał się być trafnym wyborem dla uczniów i nauczycieli. Ponadto dzięki uprzejmości pracowników Chorzowskiego Centrum Kultury oraz przewodniczącemu naszej szkoły uczniowie klas pierwszych mogli tuż po spektaklu wejść na deski teatru i zmierzyć się z ruchomą, na której nie jest prosto śpiewać czy tańczyć. Ponadto dzięki uprzejmości aktorów oraz współreżysera spektaklu Tomasza Micha mogliśmy zrobić zdjęcia i podziękować mu osobiście za ciekawie spędzony wieczór.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here