KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW

Kiermasz podręczników szkolnych w naszej szkole odbędzie się w dniach od 02.09.2020 r. do 15.10.2020 r. w bibliotece szkolnej.

Uczniowie zainteresowani sprzedażą podręczników proszeni są o przyniesienie ich do biblioteki szkolnej w pierwszym tygodniu nauki szkolnej.

Każdy podręcznik powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem ucznia oraz powinien posiadać cenę.

Każda osoba wchodząca do biblioteki w celu sprzedaży lub kupna książek jest zobowiązana do noszenia maski ochronnej lub innego sposobu zasłaniania nosa i ust oraz zachowania bezpiecznej 1,5 m odległości pomiędzy pracownikami biblioteki i innymi osobami korzystającymi w danym momencie z biblioteki.

Po przyjęciu książek, blat na którym leżały książki będzie dezynfekowany.

Przyjęte książki do sprzedaży zostaną odłożone na okres 2 dni kwarantanny na wydzieloną półkę,w odizolowaniu od innych egzemplarzy. Po ukończonym okresie kwarantanny zostaną wystawione na sprzedaż.

Nauczyciele bibliotekarze poprzez dziennik Librus na bieżąco będą informować jakie podręczniki w danym momencie są do kupienia .

W celu zakupu podręczników z nauczycielami bibliotekarzami można kontaktować się osobiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa , poprzez dziennik Librus lub telefonicznie 32 2410-216

Zapraszamy ‼️