W dniu 20.06.2018 r. odbyło się spotkanie Dyrekcji i nauczycieli praktycznej nauki zawodu    z pracodawcami. Zaszczycili nas swoją obecnością przedstawiciele firm: Blumenbecker, Tramwaji Śląskich S.A., Sutco PolskaSp. z o.o., Śląskiego Centrum Chłodnictwa i Klimatyzacji,  AirClean Sp. z o.o. oraz Kordu Sp. z o.o.

Spotkanie to miało na celu podsumowanie dotychczasowej współpracy oraz zainicjowanie ściślejszej na kolejny rok szkolny.

Pracodawcy przekazali nam profil poszukiwanego pracownika, wykazali chęć objęcia patronatem klas zawodowych, zarówno w branżowej szkole jak i technikum. Jesteśmy pełni nadziei, że młodzież naszej szkoły bardzo chętnie skorzysta z możliwości jakie dajemy – my nauczyciele przedmiotów zawodowych oraz współpracujący ze szkołą pracodawcy – by, kończąc szkołę od razu rozpocząć karierę zawodową.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here