Matura bez stresu. Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie.

0
1021

4 lutego 2019r. uczniowie klasy IIIb pod opieką nauczyciela matematyki mgr Ewy Szromek uczestniczyli w wykładzie i warsztatach “Matura bez stresu” w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie.

            Zajęcia prowadziła Pani dr Agnieszka Wiśniak – filolog, psycholog, terapeuta, trener biznesu, coach, mediator, menedżer kierunku psychologia w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie i Katowicach.

Tematem przewodnim zajęć był stres i mity z nim związane. Przedstawiono, czym jest, a czym nie jest stres. Zwrócono szczególną uwagę na to, jak radzić sobie ze stresem, zwłaszcza przed maturą.

Uczniowie bardzo aktywnie i z zaciekawieniem uczestniczyli w zajęciach, dzięki którym mogli zdobyć inspirację m.in. jak można skutecznie przygotować się do matury lub odpowiednio zaprezentować podczas rozmowy kwalifikacyjnej.