Mistrzostwa Chorzowa w Piłce Nożnej Chłopców

0
998

Na boisku Liceum Katolickiego w Chorzowie rozegrany został turniej grupowy Mistrzostw Chorzowa w Piłce Nożnej. Nasi piłkarze w pięknym stylu wygrali dwa mecze i zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie. Na uwagę zasługuje fakt, że nie stracili ani jednej bramki, zaś piłka aż dwudziestokrotnie trafiła do bramki rywali. Zwycięstwa dały naszemu zespołowi awans do finału rozgrywek.

Wyniki meczów:

ZST 1  –  ZSBUD   11 : 0

ZST 1  – ZST 3        9 : 0

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Jakub Malinowski, Łukasz Janik,                           Adrian Sowiński, Mariusz Kaczmarczyk, Patryk Gola, Mateusz Kura,                                 Tomasz Niespor, Michał Johna, Szymon Walunkiewicz, Dawid Kryś, Adrian Wójcik,         Patryk Twardoch.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here