Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

0
103

Szanowni Państwo, w dniach od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. na terenie kraju prowadzony jest Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021). W trudnym okresie pandemii tegoroczny NSP 2021 będzie głównie realizowany przez Internet, za pomocą formularza spisowego dostępnego na stronie https://spis.gov.pl. Serdecznie zachęcamy wszystkich pracowników do spisania się przez Internet. Jest to szybka i prosta metoda udziału w NSP 2021. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że z uwagi na zagrożenie epidemiczne, w najbliższym czasie nie będą realizowane wywiady bezpośrednie w terenie.

Na stronie https://spis.gov.pl/ zamieszczone są informacje dotyczące NSP 2021, w tym niezbędne materiały graficzne do pobrania.
Dodatkowo w załączeniu przesyłamy materiał informacyjny NSP 2021 do przekazania Rodzicom uczniów w ramach usługi e-dziennik.

 
Renata Włodarska
Kierownik
Dział Udostępniania Informacji
Śląski Ośrodek Badań Regionalnych
tel. +48 32 779 12 37