Uczniowie naszej szkoły w dniu dzisiejszym uczestniczyli w nominacjach nauczyciela do Nagrody Korczakowskiej. Głosowali oni na nauczyciela, którego najbardziej cenią za działalność na rzecz młodzieży. Głosowało 194 uczniów, z czego 2 głosy zostały unieważnione. W poniższym zestawieniu przedstawiamy wyniki:

1. mgr Mateusz Markowski – 19 głosów
2. mgr Sylwia Tkocz – 18 głosów
3. mgr Bernadetta Dworaczyk – 16 głosów
4. mgr Piotr Płonka – 14 głosów
5. mgr Edward Kubień – 13 głosów

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY, a Panu Mateuszowi Markowskiemu życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach i zdobycia Nagrody Korczakowskiej podczas Wielkiej Gali, która odbędzie się 17 kwietnia 2018r. w Chorzowskim Centrum Kultury. Dziękujemy także uczniom klasy 2b Rafałowi Kozłowskiemu, Kamilowi Wernerowi, Pawłowi Giemzie, Oskarowi Doledze oraz Danielowi Świętkowi za pomoc w organizacji wyborów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here