Ogólnopolska akcja społeczna promująca sport i aktywny tryb życia.

0
130

W miniony weekend 11 września ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH NR IM. WOJCIECHA KORFANTEGO W CHORZOWIE aktywnie uczestniczył w ogólnopolskiej akcji społecznej promującej sport i aktywny tryb życia.  W tym dniu zorganizowano turniej siatkówki o Puchar Prezydenta Miasta Chorzowa z okazji IX edycji Narodowego Dnia Sporu pod patronatem Dyrektora Szkoły p. mgr Sylwii Tkocz, która oficjalnie przywitała wszystkich przybyłych zawodników. W imprezie wzięli udział uczniowie ZST nr 1, byli absolwenci i nauczyciele wychowania fizycznego. Mecze niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. Turniej rozgrywany był na dobrym, wyrównanym poziomie. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie,  oraz walkę ducha fair – play.