OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

0
343

To był dzień …OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

14 października br. Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów klas pierwszych niespodziankę. Nie można było przecież zapomnieć o Naszych pierwszoklasistach, którzy 1 września przekroczyli próg Zespołu Szkól Technicznych nr 1 w Chorzowie. Samorząd Uczniowski zaprosił klasy pierwsze wraz z wychowawcami do udziału w ciekawych konkurencjach zręcznościowych oraz intelektualnych. Nie zabrakło również wykorzystania technik multimedialnych. Klasy pierwsze wykazały się pomysłowością i nagrały na kamerkach super filmiki o pierwszych dniach w naszej szkole. Również z zaangażowaniem każda klasa zaśpiewała hymn naszej szkoły „Twój przyjaciel”

Serdecznie dziękujemy wszystkim śmiałkom z klas pierwszych, którzy z zaangażowaniem brali udział w Otrzęsinach Klas Pierwszych

Samorząd Uczniowski