Podsumowanie programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa” w województwie śląskim

0
1048

W dniu 28 listopada 2017r. w Sali audiowizualnej Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny  w Chorzowie” Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach zorganizował uroczyste podsumowanie programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa” 2016/2017 dla nauczycieli z terenu województwa śląskiego.

W podsumowaniu wziął  udział prorektor ds. ogólnych Politechniki Śląskiej w Gliwicach,     prof. dr hab. inż. Bogusław Łazarz i zastępca dyrektora ds. świadczeń Oddziału ZUS             w Sosnowcu- Bożena Pardała oraz nauczyciele i dyrektorzy części szkół biorących               w programie.

Podziękowania nauczycielom i obecnym na sali dyrektorom szkół za poświęcony czas           i zaangażowanie w realizację programu na uczelniach i w szkołach ponadgimnazjalnych przekazał p.o. Okręgowego Inspektora Pracy w Katowicach-Piotr Kalbron.

Starszy specjalista sekcji prewencji i promocji OIP Katowice- Roman Adler poinformował      o statystyce programu „Kultura bezpieczeństwa” realizowanego w roku 2016/2017.

Na początku programu chęć uczestnictwa wyraziło 100 nauczycieli z 62 szkół ponadgimnazjalnych i 13 nauczycieli akademickich z 3 wyższych uczelni. Spośród nauczycieli szkół ponadgimazjalnych  wykładowców szkół wyższych, którzy przystąpili do programu edukacyjnego- sprawozdania z jego realizacji z wytycznymi OIP Katowice przekazało 81 nauczycieli i wykładowców z 37 szkół. ponadgimnazjalnych i 2 wyższych uczelni. Wśród tych szkół znalazła się też nasza Szkoła.

Certyfikowane przez Główny Inspektora Pracy świadectwa uczestnictwa                     i podziękowania za udział   w programie edukacyjnym „Kultura bezpieczeństwa”       z rąk p.o. Zastępcy Okręgowego Inspektora Pracy w Katowicach P.Kalbrona odebrała Pani dr Bogumiła Smolorz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here