27 kwietnia w naszej szkole odbyło się  pożegnanie uczniów klas czwartych. Na uroczystej akademii  w auli zgromadzili się abiturienci, nauczyciele, przedstawiciele rodziców , koleżanki i koledzy z młodszych roczników oraz zaproszeni goście. Okazją do przypomnienia sobie minionych lat była prezentacja przygotowana przez uczniów klasy 4b. Potem nastąpiło wręczenie upominków abiturientom, pamiątkowe zdjęcia, piosenka z dedykacją, a następnie podziękowanie, które w imieniu uczniów klas maturalnych wygłosiła Monika Podgórska.  Po wręczeniu kwiatów nauczycielom głos zabrała pani Dyrektor –  mgr Sylwia Tkocz, która skierowała swoje słowa do rocznika opuszczającego nasze mury, a w dalszej części   nagrodziła wyróżniających się uczniów. Z klasy 4b byli to : Łukasz Świercz, Mateusz Stawski i Kamil Jószczak, z klasy 4c Monika Podgórska, a także Joanna Smajdor i Sebastian Gawenda. Wyróżnienia za osiągnięcia sportowe otrzymali uczniowie klasy 4 a: Patryk Gola i Adrian Sowiński. Po części oficjalnej  abiturienci wraz z wychowawcami udali się do sal, gdzie pożegnanie dobiegło końca.

Życzymy Wam – drodzy Maturzyści –  dużo szczęścia w życiu osobistym i pomyślności na egzaminach. Powodzenia!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here