Projekty w ramach innowacji pedagogicznej  “Berufssprache Deutsch ohne Barriere”

0
269

Projekty w ramach innowacji pedagogicznej  “Berufssprache Deutsch ohne Barriere”

W naszej szkole w marcu uczniowie wraz z nauczycielami języków obcych zaplanowali szereg działań, które miały być zorganizowane w ramach Tygodnia Języka Obcego Zawodowego.

Niestety w szkolnym budynku nie można było zorganizować ani lekcji pokazowej ani zaprosić uczniów klasy 8 , którzy niezmiernie cieszyli się na tą wizytę w ZST Nr 1. Plany pokrzyżował nam znany wirus Covid 19.  Ale nic straconego projekty nad którymi pracowali uczniowie klas technicznych są dziś gotowe i czekają wytrwale, by zaprezentować się w „realu” na wystawie w ramach kolejnego Tygodnia Języka Obcego Zawodowego. Warto wspomnieć, że można było wykonać: plakat dydaktyczny, ulotkę, prezentację multimedialną “Berufssprache Deutsch ohne Barriere” oraz można było wziąć udział w konkursie wiedzowym – online „ Die Ausblidung ist wichtig”.

Wirtualny świat pozwolił na przekazanie prac w formie zdjęć. Kilka wspaniałych pomysłów prac projektowych z języka niemieckiego można zobaczyć poniżej na naszej stronie internetowej

Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu i tym co zmierzyli się z zadaniami konkursowymi już w ramach pracy dodatkowej. A kto miałby ochotę jeszcze pogłówkować zapraszam do pobrania linku z prezentacją konkursową.

https://liblink.pl/yPy60hTM6w

Dziękuję wszystkim uczestnikom projektów. Jako organizator jestem bardzo dumna z Was, że staracie się by wasze umiejętności z języka obcego zawodnego były rozwijane. Jesteście wielcy!!!