ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

0
339

Trochę nietypowo, bo aż w czterech turach ( ze względu na zalecenia związane z pandemią COVID -19) rozpoczęliśmy Rok Szkolny 2020/2021. Na początek w naszej auli pojawili się uczniowie klas drugich, trzecich oraz czwartych a na koniec nowy rok szkolny witaliśmy z naszymi “pierwszakami” , którzy w tym roku są wyjątkowo liczni bo mamy, aż pięć klas pierwszych (co nas ogromnie cieszy) Uczniowie uczestniczący w naszych akademiach mogli zobaczyć prezentacje o naszej szkole i kierunkach kształcenia, mieliśmy także okazję zobaczyć teledysk stworzony przez uczniów i nauczycieli w czasie zdalnego nauczania. Na koniec Pani dyrektor przedstawiła zasady i procedury sanitarne jakie będą obowiązywać nas wszystkich w czasie przebywania na terenie szkoły. Mamy nadzieję że ten nowy rok szkolny będzie dla nas wszystkich udany.

Powodzenia i do zobaczenia w szkole !!!