Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

0
192

Tradycyjnie 1 września w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Jak co roku powitaliśmy w naszych progach uczniów klas pierwszych, którzy zdecydowali się pędzić tu parę ważnych lat swego życia.

W trakcie akademii, podzielonej na kilka tur (ze względu na zalecenia związane z pandemią COVID -19), uczestnicy mieli możliwość powspominać wakacyjne klimaty w rytm gorących letnich przebojów, ale też wrócić nieco do szkolnych realiów zaprezentowanych
w humorystyczny sposób.

Druga cześć akademii miała poważny charakter i była poświęcona rocznicy wybuchu
II wojny światowej.

Następnie głos zabrała pani Dyrektor, witając się z przybyłymi na akademię uczniami
i przekazując im informacje dotyczące nowego roku szkolnego.

Miejmy nadzieję, że – zachowując zasady bezpieczeństwa – uda się nam powrócić na dłuższy czas do tradycyjnej nauki, odnowić stare kontakty i nawiązać nowe przyjaźnie.

Powodzenia w nowym roku szkolnym, wielu sukcesów i pozytywnej energii!