Seminarium z okazji Dnia Przedsiębiorczości

nt.: „ Zachowania przedsiębiorcze pracowników w konkurencyjnym otoczeniu”

 Zespół Szkół Technicznych nr 1

im. Wojciecha Korfantego

w Chorzowie

dnia 13 kwietnia 2018r. o godz. 9:00

Harmonogram seminarium:

  • 9:00- powitanie zaproszonych gości i uczestników – Dyrekcja Szkoły;
  • 9:05- 9:10- słowo wstępne- dr Bogumiła Smolorz- wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, Wydział Zamiejscowy w Chorzowie nauczyciel Zespołu Szkół Technicznych nr 1 im. Wojciecha Korfantego w Chorzowie;
  • 9:00-10:30- wykład i warsztaty pt.: „Team Building”                                                 Pan dr Łukasz Makowski- prodziekan Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu,                Wydział Zamiejscowy w Chorzowie- grupa 1;
  • 9:00-10:30- wykład w ramach programu pt.: „Kultura bezpieczeństwa” nt.: „Co należy wiedzieć i na co zwrócić uwagę podejmując pracę zawodową?”Pan mgr inż. Tomasz Musialik-  Państwowa Inspekcja Pracy w Katowicach- grupa 2;
  • 10:30- podziękowanie i pożegnanie gości i uczestników przez organizatorów.

Serdecznie zapraszamy!

dr Bogumiła Smolorz

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here