STUDNIÓWKA 2020

W piątkowy wieczór, 31 stycznia 2020 r., uczniowie klas maturalnych bawili się na swoim balu studniówkowym w Restauracji Sztygarka. Uczniowie  uroczyście powitali wszystkich zebranych gości, a Pani Dyrektor dokonała oficjalnego otwarcia studniówki. Wśród zaproszonych gości byli m.in. wychowawcy, nauczyciele i rodzice. Po raz kolejny do poloneza młodzież przygotowywała pani Barbara Boruta. Maturzyści podziękowali i obdarowali kwiatami Dyrekcję Szkoły oraz swoich wychowawców. DJ przez całą noc porywał wszystkich do tańca, a najwytrwalsi bawili się do samego końca. Zabawa była szampańska, kreacje piękne a przeżycia niezapomniane. Ta wyjątkowa noc zapadnie wszystkim w pamięci na długo. Teraz czas na naukę!