15 listopada 2018r. uczniowie klasy IIIb pod opieką nauczyciela matematyki mgr Ewy Szromek uczestniczyli w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości w Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w tym roku obchodzony jest os 12 do 18 listopada, To międzynarodowa kampania organizowana od 2008r., której celem jest promowanie przedsiębiorczości pośród młodych osób, ale także zachęcanie do podejmowania biznesowych inicjatyw.

Nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach “Neurony na start – pamięć w szkolnej ławce”, na których zapoznali się z pojęciem śladów pamięciowych, sposobami kodowania dat i technikami myślenia wizualnego.

Uczniowie bardzo aktywnie i z zaciekawieniem uczestniczyli w zajęciach, być może będzie im dzięki temu łatwiej zgłębiać tajniki wiedzy i osiągać sukcesy w nauce.

mgr Ewa Szromek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here