SZKOŁA DO HYMNU

Szkoła do Hymnu. Od wielu lat elementem świętowania Dnia Niepodległości w naszej szkole jest wspólne uroczyste wykonanie Mazurka Dąbrowskiego.  Dotąd śpiewaliśmy a cappella w auli lub na korytarzach… W tym roku świętowaliśmy 102 rocznicę odzyskania niepodległości w warunkach nauczania zdalnego; zwyczaj wspólnego wykonania hymnu zrealizowaliśmy za pośrednictwem platformy komunikacyjnej Meet. Poszczególne partie hymnu wykonali uczniowie i nauczyciele. Nagrania te stały się częścią całości, której efekt odsłania niniejszy clip. Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy! Słowa te zawsze brzmią niezwykle mocno, przywołują najlepsze tradycje, integrują i motywują. Co nam obca przemoc wzięła, szablą odbierzemy!