W piątek 27 kwietnia 2018 r. o godzinie 13.00 odbyło się w naszej szkole uroczyste podsumowanie konkursów dla gimnazjalistów: Lektury szkolne dają się lubić, IV Regionalnego Konkursu Historycznego „Śladami przeszłości”, podczas którego wręczono nagrody laureatom. Na uroczystości pojawili się znamienici goście: Pani Danuta Pietraszewska – Poseł na Sejm RP oraz Pani Maria Roman – Wiceprezes Chorzowskiego Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego. Obecni byli zwycięzcy wraz z nauczycielami, którzy przygotowali ich do konkursu.

Organizatorzy konkursu: Bernardeta Dworaczyk, Magdalena Wojtowicz oraz Piotr Płonka pod przewodnictwem Dyrektora Szkoły Pani Sylwii Tkocz przywitali zaproszony gości, dokonali podsumowania przeprowadzonych konkursów oraz wręczyli nagrody i upominki ufundowane przez sponsorów: Poseł na Sejm RP Danutę Pietraszewską, Muzeum w Chorzowie, Muzeum Powstań Śląskich, Oddział Związku Nauczycielstwa Polskiego w Chorzowie, Wydział Edukacji Urzędu Miasta w Chorzowie oraz ZST nr 1 im. W. Korfantego.

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. Uczestnicy mieli także okazję poznać ofertę edukacyjną szkoły oraz wziąć udział w Dniu Otwartym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here